In stock SKU AC12VM48X96
Ships today if ordered within the next 4 h 42 mins via Freight services.
Ships from FL, USA
-100% Virgin Material Acrylic Sheet Double-Side With Clear Protective Film
-Can be Mounted Horizontally or Vertically
-Shatter Resistant: Meets Child Safety Standards
- Product Dimension: 48" x 96" x 1/2" Inches
- Shipping Dimension: 54" x 100" x 38" Inches